preload لطفا منتظر بمانید...

نحوه کسب سکه با استفاده از برنامه وب، نکات و ترفندها در FIFA23

نحوه کسب سکه با استفاده از برنامه وب، نکات و ترفندها در FIFA23

نحوه کسب سکه با استفاده از برنامه وب، نکات و ترفندها در FIFA23

 نحوه کسب سکه با استفاده از برنامه وب، نکات و ترفندها در FIFA23


کارهای زیادی هست که میتونی انجام بدی:


فوراً تمام پاداش‌های Fidelity را که EA به حساب‌های موجود در سال‌های گذشته ارائه می‌کند، بازیابی کنید. بازیابی این پاداش ها به شما این امکان را می دهد که سکه هایی برای سرمایه گذاری مجدد در دسترس داشته باشید.


هر روز EA با دسترسی ساده به برنامه وب، جوایزی را برای شما به ارمغان می آورد که می تواند از یک بسته برنزی تا 10000 سکه متفاوت باشد. بنابراین مطمئن شوید که هر روز وارد وب اپلیکیشن می شوید.

نگاه تان به تمام SBC ها باشد که در این روز ها منتشر می شود و همچنین اگر می توانید SBC های اولیه را سریع به اتمام برسانید تا بتوانید بر روی کارت های دیگر مانند کارت های نقره یی که برای SBC ها مفید هستند سرمایه گذاری کنید.

در ابتدای فصل که هنوز بازیکنان زیادی وارد نشده اند می توانید با تکمیل SBC ها و دریافت جوایز آنها را با قیمت بالاتر در روز های آتی در بازار بفروشید.

سرمایه گذاری بر روی بازیکنان به اصطلاح متا پلیرها  مانند مندی، کیمپمبه، رناتو سانچس، والورده ...، این بازیکنان را در دوره وب اپ که قیمت به مراتب پایین تری دارند، مقعیت مناسبی برای افزایش سکه ها هستند


روی کارت‌هایی که خارج از پک ها هستند مانند TOTW ( تیم هفته اول ) هفته اول سرمایه‌گذاری کنید که دیگر در زمان عرضه در دسترس نخواهند بود و بنابراین با توجه به تقاضای قابل توجه قیمت آن‌ها افزایش می‌یابد.

آخرین جنبه بسیار مهم استفاده صحیح از 10 ساعت دسترسی زودهنگام است. شما مطلقاً نباید وقت خود را برای انجام SBC در بازی تلف کنید، بلکه از برنامه وب استفاده کنید. از این 10 ساعت فقط برای انجام بازی‌ها استفاده می‌شود تا از هفته اول به خوبی در مقعیت مناسب Division Rivals قرار بگیرید و در نتیجه پاداش‌های بهتری داشته باشید. اگر زمانی داشتید ، انجام بازی های Squad Battels نیز می توانند انجام شوند که به شما امکان می دهد پاداش های بیشتری برای سرمایه گذاری داشته باشید.

به هر سوی فیفا 23 با آوردن Cross Play و ترکیب بازار ( مارکت ) نسل های هم سان با هم تجربه جدیدی را از نظر خرید و فروش و قیمت بازیکنان رقم خواهد زد.

بازی FIFA 23 در تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و استیدیا منتشر می‌شود.

بخش نظرات (برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید)

در حال حاضر نظری ثبت نشده است

مطالب مشابه

در حال مشاهده

undefined
undefined
undefined
undefined